Bara (Raider)

Goto down

Bara (Raider)

Odoslať  Illuvion za Št 18 jún 2015, 23:36

Základné informácie-
Prezývka: Bara (Pravdepodobne sa volala Barbora, no prischla jej prezývka Bara)
Vek: okolo 19-22 rokov
Pohlavie: Ženské
Rasa: Človek - beloška -slovanka
Národnosť: Slovenská
Miesto pobytu / bydlisko:
Povolanie: Raider
Organizácia: Raideri
Miesto narodenia: Tatry
Rodina: mŕtva
Zbrane, bezpečnosť a iné-
Zbrane: Kovová rukavica s čepeľou, kovový "sekáč" pripomínajúci meč. Taktiež u seba nosieva tri hádzacie dýky, pripevnené na pravom stehne.
Zbroj: Už pri prvom pohľade sa nejedná o príliš efektívnu zbroj, čo za zbroje celého tela týka. Skôr teda žiadnu. Nosieva však niečo, čo môźe pripomínať upravené chrániće na ramená vytrhnuté pravdepodobne z motorkárskych alebo hokejových chráničov, kovovú rukavicu na ľavej ruke a kovové pláty ktoré využíva ako chrániće holení. Taktiež má niečo na štýl masky, ktorej ochranná zložka je však len čelenkou.
Ostatné nástroje: Všetky veci vyššie popísané sú tie, ktoré ma zo sebou neustále. Samozrejme však má prístup napríklad k rôznym páčidlám, kovovým tyčiam či nástrojom ktoré sa využívajú na opravu alebo crafting.
Taktika: Nemá príliš možnosť ku taktizovaniu. Je klasickou raiderkou v klasickej skupine a takéto skupiny nie vždy majú prístup k strelným zbraniam a už vôbec nie k nábojom. Preto bola vždy odkázaná skôr na klasický prudký boj, tela na telo. Jej taktikou je teda dostať sa k nepriateľovi a zabrániť mu využívať prípadné strelné zbrane.
Schopnosti: Už na prvý pohľad sa jedná o silnú ženu. Bez srandy, jedna dobre mierená rana päsťou do brady a nepriateľ nie je schopný pokračovať v boji. Jej telo je pevné, silné, odolné a jej svaly poriadne tvrdé, klasický typ bojovníka na blízko, ktroý sa boju venuje celý svoj život. Aj cez pomerne svalnatejšie telo je však ohybná, pružná a má skvele reflexi. Je predsa len ženou, len silou by bojovať z fyzicky zdatnejśími mužami pravdepodobne nezvládla. To sú však len fyzické znalosti, Bara má ale množstvo skúseností. v bojoch, v bojoch jeden na jedného, jeden na viacerých, s holými rukami proti zbraniam. Je veľmi dobrá v nasledujúcich odvetiach:
- hand-to-hand combat expert (prvky z krav magy, juda, boxu, thaiského boxu, mma, grapling)
- disarming (najväčšai blbosť čo so zbraňou môžete spraviť, je priloźiť jej ju k telu)
- Kali (bojové umenie s nožmi, patrí sem ako boj s nožmi na blízko, tak aj hádzanie a podobne)
- freerun / parkour
Jednoduchými slovami, Bara je expertom v boji na blízko, pre to má aj pochopiteľne veľmi veĺkú výdrž. V skupine Raiderov si z nej kvôli tomu robia trocha srandu, pretože hovoria, źe by dokázala prevalcovať aj skupinu Kemgov. čo je na tom však pravdy, je však otázne. Má mnoho talentov, hlavne čo sa zabíjania holými rukami týka. Nepostačia vám dve ruky na to, aby ste spočítali spôsobi, ktroými by to dokázala urobiť.
Bara je schopná strelkyňa. Nie je to však źiadny expert. Skôr taký rozprašovač nábojov.
O jej nebojových schopnostiach sa dá len ťažko hovoriť teda, vie prežiť. Teda určite sem patrí niečo ako survivalist. Vyzná sa v pustatine, vie čo jesť a ako jesť bez toho, aby sa z toho dogrcala alebo otrávila. Jej spoločenské schopnosti však zaostávajú no, pravdepodobne jej žiadny obchodník nestrhne niečo z ceny. Niekedy je jej komunikačná schopnosť s ostatnými na úrovni trola, ale len niekedy. Samozrejme sem tiež patria základné schopnosti ako napríklad riadenie vozidla, motorky či nejakého štvorkolesového.
Psychika postavy-
Povaha: Bara by sa dala charakterizovať ako taká divoká búrka, alebo tiež divoký západ? (Napríklad f NW existoval pomerne zaujímavý perk menom wild westlands). Dá skôr na svoje inśtinkty, než na to čo jej do hlavy tlačia ostatný. Často je drzá, odvráva a dá najavo, keď sa jej niečo nepáči. Niekedy sa správa viac ako zviera, než ako človek, no to asi každý Raider. Od ostatných sa však líśi hlavne svojou inteligenciou, ktorú však vyčerpáva prevažne v bojových situáciach.
Temperament: Cholerik
Znamenie zverokruhu: Lev
Presvedčenie: Je to Raider do morku kostí, okráda, zabíja, je násilnícka a "zlá". Aj keď by taká pravdepodobne byť nemusela, keby že taká byť nemusí. Momentálne sa však rozhodne prikláňa k zlej karme.
Obľúbené: Má trocha zvrátenú filozofiu, teda.. konkrétne v dvoch veciach, hlavne čo sa obľúbených týka. Jediné obĺúbené veci či skôr činnosti, sú u nej boj a sex. Niekedy obe naraz, who knows. Bara by však týždeň nevydrźala bez jedného, alebo druhého. Je to ten adrenalínový typ, ktorý sa v týchto veciach vyžíva.. kľudný a pokojný život jednoducho nie je pre ňu.
Neobľúbené: Asi ako ka ždý iný Raider pozná, čo je to hlad.. riadny hlad, keď človek celé týždne nič neje, tak presne tento "hlad" z duše nenávidí. Inak vo veciach nie je príliš vyberavá. Možno by stálo za zmienku jej správanie sa voči moralistickým ľuďom, ktorých zväčśa veľmi rýchlo utíši. Nie že by sa v ich spoločnosti moc nachádzala.
Fóbie: Ťažko hovoriť o fóbiách no, máva nočné mory, z času na čas. Ako keby ju naháňalo jej vlastné svedomie.
Sny: Žiť a prežiť. No sen samozrejme má. Nejedná sa však o nejaké pokojné miestečko kde by sa nič nedialo. Popravde je pomerne spokojná s tým životom, ktorý vedie.. až na tie sny. Nevie si predstaviť, źe by sa usadila.
Zaujímavosti: Jej telo zdobí niekoľko jaziev, no svetu je známe hlavne jej tetovanie na pravej ruke. Teda svetu, hlavne raiderským skupinám a nie príliš "priateľským" organizáciam. Jedná sa o klasickú kerku ktorej časť má aj na ľavom stehne. V podstate sa jedná o "znak", alebo tiež označenie jednej arény v ktorej dlhší čas pôsobila jeden z bojovníkov. Spravila si tam pomerne veľké meno pretože bola jednoducho dobrá a tá aréna tiež nebola zrovna druhotriedna diera.
Životopis:
do 4. roku života: 
Bara bola dieťaťom v jednej z horských osád ľudí, ktorý žili v Tatrách, teda v nižšie položených priestranstvách. Žila klasickým životom, kým jej osadu nevyplienili Raideri a ju nezobrali do otroctva. Spoćiatku mali pomerne problém ju predať, no následne ju od nich odkúpil jeden z Pražských vyššie postavených "vojakov", u ktorého vyvolala istý druh záujmu.
4-10 rok života: 
Jedinec ktorý ju odkúpil od skupiny Raiderov, sa jej začal venovať, trénovať ju a učiť ju prežiť. Hlavne čo sa bojových situaćií týkalo.. a hlavne čo sa týkalo boja na blízko. Robil z nej istým spôsobom nástroj jeho vôle, aj keď mu nebola nikdy úplne podriadená, vždy ho počúvala na slovo. Videl v nej však istým spôsobom zisk, pretože po všetkých týchto "tréningoch" ktoré neboli práve ľahké, ju predal do jednej z arén ktoré hlavne u skupín negatívnej reputácie, boli toľko obľúbené. Predsa len, kto by si nepozrel ako sa desať ročné dievča snaží zabiť niekoľko jašteríc? Alebo skôr ako sa proti nim snaží prežiť?
10 - 16/17 rok života:
Bara sa stala v aréne pomerne známou. Pretoźe tu predsa len prežila sedem strastiplných rokov. Každý týždeń niekoľko zápasov a krv na jej rukách, spravili svoje. V podstate to je čas, kedy jej psychiku dosť ovplivnilo jej okolie. Začala sa naučiť brať ľuďom a zvieratám život bez mihnutia oka, bez zaváhania, jednoducho preto, lebo musela. Bara v tomto období dostala prezývku Iron Maiden, pretože v aréne predviedla neprimeranú výdrž a výkon rozhodne hodný uznania.  Následne sa z arény dokázala sama vykúpiť a vydala sa do pustatiny zo skupinou Raiderov, ktorý do prahy prišli rozbiť všetko svoje nahrabané bohatstvo.
17+:
V podstate sa nedialo nič zaujímavé. Predsa len život Raiderov je pomerne jednoduchý. Okrádanie, chlastanie,  ..... , bojovanie, spánok... a stále dookola. Samotnú Baru to však ešte viaco zosilnilo, čo sa fyzičky týka. Rozhodne by ju nikto netypol na obyčajnú ženu.


Fyzika postavy-
Výška: 180
Váha: 74
Farba očí: zelená
Farba vlasov: pôvodne ryšavá, no radiáciou a mnohými inými vplivmi jej zoslabla na špinavo-svetlo-zelenú
Vzhľad: Patrí k vyšším a rozhodne silnejším ženám. Je to beloška aj keď je jej pokožka pomerne opálená. Už na prvý pohľad je vidieť, na ćo sa zameriava. Jej telesný built je širší, hlavne čo sa bokov a stehien týka. Dôvod je pomerne jednoduchý. Má veľmi dobre vypracované core-svaly. Teda brušné svaly, svaly spodnej chrbtice a nohy ako také. Podobne je to aj s chrbtom no na druhú stranu v tej oblasti sa nepodobá na nejakú kulturistku zameriavajúc sa na svalovú hmotu. Predsa len jej ide o praktické využitie jej tela. Jej svaly nie sú najväčšie, no rozhodne sú pevné ako skala a to je aj vidieť. Mimo to je však vyrysovaná a okolo rebier pomerne štíhla. Jej oblečenie je však naozaj strohé, ako u väčšin Raiderov. Nemá ten luxus kupovať či zohnať si stále nové a ani to nechce robiť. Spočíva v nohaviciach, ktoré voľakedy boli pravdepodobne súćasťou nejakej kombinézi. Teraz to vyzerá tak, že na nej sotva držia. Sú dotrhané tak, že to vyzerá ako vaicej kusov oblečenia. V podstate jej odkrívajú takmer celé stehná a niečo z lýtok. O jej tope sa už ani nedá hovoriť. taktiež pravdepodobne pozostatok nejakej koženej vesty, z ktorej ostali už len rukávi a aj to len na jednej ruke. Následuje časť pravdepodobne staršej a upravenej hokejovej vesty, chráničov, teda konkrétne na ramená a kožené rukavice. V podstate jej tento štýl oblečenia vôbec nezakríva chrbát a ani prednú časť tela. O to sa len s časti stará prapodivný "závoj" ktorý nosieva tak zo zvyku, a len niekedy, teda hlavne pri stretoch s inými raidermi či pri lúpežiach. Tento "závoj" alebo pravdepodobne roztrhaná väčšia kukla, jej siaha od "ćelenky" až po prsia. Čelenka ako taká taktiež pripomína pozostatok nejakej helmy, ozdobila si ich dvoma drábmi deathclawa.
Spoiler:
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Illuvion
Podivný hrobár
Podivný hrobár

Počet príspevkov : 127
Dátum registrácie : 09.09.2012

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.