MAPA

Goto down

MAPA

Odoslať  Horox za Ne 19 august 2012, 04:06

Uvedený link v kóde vedie na obrázok mapy.


Mapa je z roku 2070 a ukazuje rozdelenie území medzi veľmocami, najmä v Strednej Európe kde sa naša hra bude odohrávať. Po Spáde sa samozrejme všetky mapy stali neaktuálnymi, avšak dá sa podľa nich dodnes riadiť.

Väčšinu územia vlastní Nový Zväz, ktorý je vyznačený červenou farbou. Dá sa povedať že jeho hranice kopírujú starý Sovietsky Zväz, až na niekoľko väčších či menších zmien. Hranicu na severe tvorí Švédsko spoločne s Fínskom, v strede Európy sú to slovanské štáty ako Poľsko a Česko-Slovensko (z praktických dôvodov boli tieto dva štáty spojené do jedného celku). Rusko sa rozhodlo vytvoriť viac väčších celkov, ako napríklad spojenie Maďarska a Rumunska, spojenie všetkých juhoslovanských štátov do Juhoslávie a spojenie najjužnejších štátov Grécka a Turecka.

Západnú Európu tvorí Európska Konfederácia, ktorá je vyznačená modrou farbou. Tá im zostala od čias Európskej únie a je to aj všeobecná farba pre Európu. Hlavnou obrannou líniou proti NZ sa stala Germánska Liga (vznikla spojením Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Dánska a na mape nevideného Nórska). Taliansko sa stalo terčom ako aj NZ, tak aj SA. V posledných rokoch začalo byť veľmi vyčerpané a na pokraji kolapsu. Spád zabránil armádam NZ a SA obsadiť oslabené Taliansko. Ostatné štáty na mape nie je vidieť.

Na juhu v Afrike a na Sicílii a Sardínii sa začalo v posledných rokoch rozliehať územie Spojenej Ameriky. SA pomaly ale isto dobíjala Európu, ktorá sa nedokázala sústrediť na dva fronty naraz.


kód:
http://i47.tinypic.com/donqrd.png

__________________________
The Perfect Life awaits...
avatar
Horox
Admin
Admin

Počet príspevkov : 155
Dátum registrácie : 16.08.2012
Vek : 25

Návrat hore Goto down

Re: MAPA

Odoslať  Horox za Po 20 august 2012, 16:47

Link v kóde vedie na obrázok mapy, ktorá ukazuje približný rozsah vplyvu troch najväčších zoskupení v Centrálnej pustatine - Slovanského Frontu, Pražské Divize a Grazskej Únie.

kód:
http://i46.tinypic.com/2hgzdqv.jpg

__________________________
The Perfect Life awaits...
avatar
Horox
Admin
Admin

Počet príspevkov : 155
Dátum registrácie : 16.08.2012
Vek : 25

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.