Nasťa Hôrková

Goto down

Nasťa Hôrková

Odoslať  Illuvion za Št 26 júl 2018, 21:12

[You must be registered and logged in to see this image.]
ZÁKLADNÉ ...
...INFORMÁCIE

Celé meno: Nasťa Hôrková
.... 
Vek: 17 rokov 
....
Pohlavie: Ženské 
....
Národnosť: Slovenská 
....
Miesto pobytu: Vault 94 
....
Povolanie: VBS 
(Vaultská bezpečnostná služba) 
....
Organizácia: Vault-Tec 

..............endZBRANE...
...BEZPEČNOSŤ

Zbrane: 
[You must be registered and logged in to see this link.] - 100% stav
....
Zbroj:
[You must be registered and logged in to see this link.] - 100% stav
(Vesta, ramená, helma)
[You must be registered and logged in to see this link.] - 100% stav
....
Ostatné:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Izba vo Vault 94, pomerne klasicky zariadená. Jedna posteľ, stôl, terminál a skrinka s prádeľníkom.
....
Taktika:
Ťažko povedať. Zatiaľ Nasťa nie je práve zoznámená so životom vonku, to znamená že nemá absolútne žiadne potuchy, ako to tam vyzerá a čo od koho očakávať. Pre to je voči životu vonku veľmi podozrievavá, jeden by si mohol povedať že sa ho až bojí. Vo Vaulte majú svoju predstavu o tom, ako je vonku všetko premenené na bohvie akých mutantov a ako je život tam nesmierne nebezpečný a v podstate nemožný.

....
Schopnosti:
Nasťa patrí do Vaultsec, kde sa nachádza už približne dva roky od doby, čo splnila aplikačné skúšky Vaultu na určenie jej povolania a budúcnosti v tomto priestranstve. Pre to má ako také schopnosti hlavne po fyzickej stránke. Teda fyzičku ako takú má veľmi dobrú. Je však pravda, že hovoríme o tom, ako vyzerajú Ľudia vo Vaulte. V pustatine by v trebárs sile či odolnosti bola podpriemerná a v obratnosti či rýchlosti len niečo málo nadpriemerná. Jej schopnosti boja sú skôr zamerané na tupé zbrane, obušky a rôzne chmaty, ktorýsi sa ľudia pacifikujú. Predsa len vo Vaulte moc problémy nebývajú. Samozrejme bitky, ožratý členovia Vaultu či nejaký malý miestny gang .. stáva sa. Ale nič, pri čom by priam potrebovala niekoho zastreliť. 
Nasťa je predovšetkým veľmi charizmatická, za čo môže aj jej celkový vzhľad. Vie veľmi obstojne presviedčať ľudí a vplývať tak na ich psychiku či napríklad morálku. K jej zručnostiam patrí asi klasická schopnosť v elektronike, nejaké základné opravovanie a spravovanie elektrických a mechanických zariadení  a údržba. Aj keď nie je technik, je to skôr zo základného vzdelania, ktoré mali pred hlavným testom, ktorý ich nakoniec rozradil do ich terajších okupácií.S. P. E. C. I. A. L.

(S)trength:3

(P)erception: 5
(E)ndurance: 5

(C)harisma: 9
(I)ntelligence: 4

(A)gility: 9
(L)uck: 5


SKILLS:

29 - Zbrane na blízko #
14 - Hádzanie
14 - Veľké zbrane
16 - Energetické zbrane
16 - Páčenie zámkov
16 - Pilotovanie
14 - Boj bez zbrane
29 - Prežitie #
14 - Odolnosť 
24 - Vyjednávanie
24 - Ľstivosť
39 - Presvedčovanie #
14 - Mechanika
14 - Veda
14 - Medicína
35 - Malé zbrane #
20 - Výbušniny a pasce
20 - Zakrádanie..............endPSYCHIKA...
...POSTAVY


Povaha:
"Nasťa je dobré dievča", by boli slová, ktoré by o nej povedal jej kapitán VBS týmu. Mal by pravdu. V jadre je Nasťa dobré dievča, ktorej sa zväčša protivia krivdy či tie negatívne veci. Ak proste číta komiks, vždy nadržuje superhrdinom a keď superhrdina vyhrá, zaplavuje ju spokojný a dobrý pocit. Na druhú stranu je však melancholik a sama patrí skôr k tým tvrdším ľuďom, čo sa správania týka. Nie jeden krát sympatizuje so zloduchom a tajne dúfa, že zas vyhrá on. Aj keď takto komiksy nefungujú. Neberie si servítku pred ústa, aj keď to vie, ak si to situácia vyžaduje. Rada chodí okolo horúcej kaše, aj keď vie byť aj priama a asertívna. Nie je u nej výnimka, že býva otrávená, urazená či nahnevaná. Neskrýva svoje pocity a väčšinou sa objavujú hlavne v tom, niekto by to nazval negatívnom smere. Na druhú stranu je jej prirodzená charizma natoľko veľká, že ľudí svojim správaním a pohybami či mimikou, viac fascinuje, než štve. Je viac realistka než čokoľvek iné. Nerobieva si plané nádeje, ak je niečo v háji, prizná si to. V neposlednom rade je tiež veľkým provokatérom a tak trocha Casanovou. Ak vidí príležitosť využiť svoj šarm, tak ho proste využije.
....
Temperament: 
Melancholik
....
Znamenie zverokruhu: 
Lev
....
Presvedčenie: 
Chaotic - Neutral
....
Obľúbené: 
Medzi jej obľúbené činnosti patrí rozhodne flirtovanie. Tiež má veľmi rada akciu a adrenalín, čoho sa jej vo Vaulte jednoducho príliš nedostáva. Ak má jednu zo svojich melancholických nálad, najradšej nerobí nič a len sa povaľuje a počúva hudbu zo svojho pip-boya. Miluje predstavu dlhého cestovania a otvorenej krajiny, aj keď to len videla v starých filmoch.
....
Neobľúbené: 
Vault. Žije v ňom celý život a začína z neho byť silno na nervy. Hlavne poslednú dobu býva nervóznejšia, než zvyčajne. Nemá rada predstavu, že tam strávi celý svoj život, no kvôli zavaleniu to nevyzerá tak, že by sa niekam čoskoro mali dostať. Nemá moc rada optimistov a ľudí, ktorý prikrášľujú situácie.
....
Fóbie: 
Počiatočná Klaustrofóbia
....
Sny: 
Odísť z Vaultu a uvidieť oblohu. Cestovať, putovať a voziť sa. Zažiť akciu a adrenalín.
....
Zaujímavosti: 
Nasťa je natoľko charizmatická, že je zväčša schopná zbaliť aj ľudí, ktorých ženy nepriťahujú, no aj cez to nemá vo Vaulte žiadnu známosť či milostný vzťah.
....


..............end
avatar
Illuvion
Podivný hrobár
Podivný hrobár

Počet príspevkov : 127
Dátum registrácie : 09.09.2012

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.