Noa Nilov

Goto down

Noa Nilov

Odoslať  Illuvion za Ne 20 marec 2016, 01:02

Základné informácie

Meno: Noa

Priezvisko: Nilov

Vek: 23

Pohlavie: Žena

Rasa: človek 

Národnosť: Izrael, / Írsko

Miesto pobytu / bydlisko: 


Spoločníci:
Povolanie:
Kuriér, pašerák, predajca zbraní, bandita, žoldnier,
Organizácia: Witzovi žoldáci

Miesto narodenia:

Rodina:
Nemá


Zbrane, bezpečnosť a iné
Vozidlo:
Jej vozidlo je vytvorené z pred-spádového vozidla na štyroch kolesách, pôvodne offroadu ktorý využívali vojaci na presun po teréne. Pôvodne mal štyri miesta plus nákladný pristor no po úpravách a pridaní niekoľkých kusov železa sa zmenil na takú jej vlastnú mobilnú stanicu a prístrešok. Okrem miesta pre vodiča sa v prednej kabíne nachádza miesto pre spoluajzdca. Priestor ktorý pôvodne slúźil ako ukladací priestor bol spojený s kokpitom vodiča a vytvoril tak viac vnútorného priestoru. Za vodičom sa nachádza madrac na spanie, sud s pitnou vodou, niekoľko krabíc MRE (taktického jedla pre vojakov) a ďalších úložných priestorov na menšie veci. Vozidlo má vpredu mechanický ťažký nárazník, schopný prerážať barikády a prekážky. Dva reflektory a pod kapotou jadrový motor prispôsobený na hneď dve jadrové batérie. Auto čerpá primárne energiu ako z jedného, no keď je treba, môže začať naplno čerpať energiu z oboch. Len sa tým veľmi ľahko opotrebuváva motor.

Zbrane:
Odložené:
Shawed-off shotgun- priestor vedľa volantu
Flare Gun - pod volantom
9mm pistol - púzdro po pravej strane na jazdcovom kresle
9mm pistol - púzdro na pravej strane na spolujazdcovom kresle
Battle Rifle - na stene auta
Service Rifle - na stene auta

Pri sebe (vždy): 
9mm pistol 
combat knife

Zbroj:

Balistická helma
Aj keď ju nenosieva na sebe ak nemusí:
kusy kovu dotĺčené a pozväzované do formy hrudného koša a ramien
Ostatné nástroje:
Všetko čo treba na údržbu vozidla
Survival kit a všetko čo pod neho patrí

Taktika:
Ak si to môže dovoliť, využíva hlavne priestor svojho vozidla, ktoré je obrnené ťaźkými kovovými plátami. Tie sú schopné odolať väčšine zbraniam, s ktorými sa bežne stretnete. Samozrejme má slabé miesta ako okná a podobne. Ak sa však táto taktika nedá uskutočniť, bojuje spôsobom typickým pre vojenské commando, keďže to je to, v čom ju cvičili. Využíva hlavne strelné zbrane no ak jej to situácia dovolí, snaží sa čo najviac šetriť nábojmi a ide do boju na blízko.

Schopnosti:
Čo sa týka fyzických preddispozícií - je to žena s veľmi dobrými reflexami, rýchla, priemerne silná a veľmi všímavá. Jej charisma je tiež pomerne veľká no za to môže už len fakt, že je veľmi peknou ženou ktorá nemá príliš cudnosti. Keď ste totiž niekoľko hodín vo vozidle, kde sa teplota dokáže vyšplhať aj na 40 až 50 stupňov, môžu vám byť hocijaké morálne zásady ukradnuté. Aj tak ich mimo miest nikto príliš nedodržiava.

Noa je každopádne zdatný mechanik, aj keď určite nie najlepším. Základy však ovláda a ak sa niećo pokazí na jej vozidle, vie to opraviť. Len to niekedy trocha trvá. V minulosti bola bojovým mechanikom. Teda niečím ako vojakom ktorý mal na starosti technické veci. Opravovanie automatických viež, zbraní, výzbroje a podobne. Preto má za seobu aj nejaký ten výcvik a v boji by sa dala považovať za určite schopnejšiu, než kdejaký obyćajný raider či sedliak. Dosahovala hodnosti kapitána a to tiež niečo napovedá aj o jej schopnostiach v porovnaní s typickými vojakmi. Je veľmi dobrá v streľbe a dalo by sa povedať, že je to taký quick shot. Aj keď dokáže veľmi dobre využívať pušky a automatické pušky, rovnako ako odstrelovacie, najviac vždy žiarila s ručnými zbraňami, piśtolami. Z tých vždy dokázala vystreliť na mnoho cieĺov v rýchlom slede s veľmi veľkou percentuálnou úspešnosťou zásahu do kritických častí tela, ako napríklad hlavy, srdca, ladviny či podobne.

Má pokročilé znalosti z prežitia v pustatine a veľmi dobré vodičské schopnosti. Na druhú stranu jej nikdy nešli veci ako hackovanie a čo sa týka liečenia, no zvláda základy. Z väčšími poraneniami by mala problém, nie je žiadnym doktorom. Psychika postavy

Povaha:
Noa si veľmi rada spieva. Je pomerne veselá, aj keď v rámci možností a situaćií, v ktorej sa kedy nachádza. Má veľmi silnú psychiku a aj keď sa stane niečo extrémne zdrcujúce, vie si zachovať chladnú hlavu a racionálne myslenie. Má silný inštinkt prežitia. Snaží sa zachrániť si hlavne svoj vlastný krk. Každopádne sa hovorí že risk je zisk a dá sa povedať, že často tento risk musí vziať. Na druhú stranu je milosrná pre ľudí, ktorý si to podľa nej zaslúžia. Nie je to určite žiadny psychopatický vrah. Je svojim spôsobom úchyl no.. kto nie?
Temperament: Sangvinik

Znamenie zverokruhu: Škorpión

Presvedčenie: Neutrálne až chaotické. Môže vám zachrániť život, môže vás okradnúť aj o vaše ponožky. Ťažko povedať. Zväčśa sa však správa kladne.

Obľúbené: Má veľmi rada vozidlá, či už pozemné alebo nebodaj aj tie ktoré lietajú. S tými sa však príliš nestretla, aj keď by veľmi rada vedela, ako s nimi narábať. Je to technický typ, rada cestuje autom a počúva rádio K. čo sa týka takých klasických vecí, nie je vôbec vyberavá. Zje hocičo čo sa dá jesť - mre je tomu živým dôkazom, keďže tam nikdy neviete, čo za nechutnosti to sú.

Neobľúbené: Nemá príliš v láske Raiderov a ich až príliš necivilizovaný smer žitia. Na druhú stranu s nimi sem tam obchoduje, takže tak.. Každopádne sa až desí istých príšer, ktoré by ju dokázali rozpárať behom sekundy. Preto sa im radšej vyhýba.

Fóbie: Nemá fóbie

Sny: Nemá žiadne sny. Proste si žije svoj život. Jej motiváciou sú zväčša peniaze. Dá sa pomerne ľahko kúpiť.

Zaujímavosti: Pôvodom sa narodila vo Vaulte, v ktorom aj do siedmeho roku svojho života žila. Jej otec bol overseerom daného vaultu.

Životopis:
Noe sa narodila vo Vaulte. Zo svojho detstva si však príliš nepamätá. Jej Vault bol nastavený na to, aby sa o sedem rokov otvoril a tak ju chcel jej otec naučiť všetkému, čo by potrebovala, ak by sa mu niečo stalo. Našťanie práve osud tohto vaultu bol celkom normálny. Mali to šťastie, že po otvorení na nich nečakala žiadna skupina raiderov, ale regulátori, ktorý im vysvetlili čo a ako funguje. Daný Vault sa ešte dnes využíva ako jedna z ich základní. Noe v jeho blízkosti žila až do dvanástich rokov, kedy sa nechala naverbovať na výcvik do Slovanského frontu. Výcvik vojaka nebol ľahký no nebolo to to najhoršie, ćo ju mohlo stretnúť. Navyše si vlastnosti osvojila veľmi rýchlo a vďaka otcovi bola vysoko napred, pred svojimi rovestníkmi. Už od malićka totiž bola trénovaná v boji a strelbe. Vďaka tomuto výcviku je aj dnes vo veľmi dobrej kondicií. 
V minulosti ju prezývali pištolníčka. Teda bola to taká vtipná prezývka od jej bratov a sestry v zbroji, ešte počas jej výcviku. Bola totiž veľmi dobrá práve v rýchlej streľbe na viac terčov s ručnými zbraňami. Natoľko dobrá, že predčila aj svojich inštruktorov. Neraz jej to neskôr zachránilo život.
Po nastúpení do služby prežila niekoľko bojov o rôzne základne, či už ako obranca, či ako útočník. Nakoniec sa ale rozhodla z armády dezertovať. Dôvod bol pomerne jednoduchý. Keď bol človek neutrálny, otváralo sa mu viac možností a.. istý gang, alebo skôr skupina, ponúkala väčšie finančné ohodnotenie ako armáda. 


Fyzika postavy


Výška: 180 cm

Váha: 70 kg

Farba očí: zelená

Farba vlasov: ryšavá

Vzhľad:
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Illuvion
Podivný hrobár
Podivný hrobár

Počet príspevkov : 127
Dátum registrácie : 09.09.2012

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.