Zvláštne stretnutia

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Horox za Št 25 jún 2015, 22:26

Alex

Aj napriek tomu že som bola stále naplnená vysokou dávkou adrenalínu, ucítila som bolesť. To, že som do sedadla vletela priamo tvárou mi došlo až teraz. Prstami som sa dotkla nosa, a hlavou mi prešla ostrá bolesť. Do úst mi stekala krv, a moje pery na tom tiež neboli najlepšie. Boli pomerne rozbité a z pohľadu na moju tvár to vyzeralo strašne. Ghúl sa zatváril previnilo, no znova sa zamračil. Vedela som že ma nechcel zraniť, no hnusáčka ma mohla vyhodiť von, a to by som bola mŕtva naisto. 
Skutočný rozsah mojich zranení a bolesti som teraz nechcela skúmať a v takomto vypätí to ani nebolo možné, jedine adrenalín ma udržiaval v použiteľnom stave. 
Medard bol na tom ešte horšie. Ostreľovačka, ťažká približne ako pancierová päsť, mu vletela rovno do tváre. Nevyzeralo to dobre, celá jeho tvár bola skrvavená a zdalo sa že upadol do bezvedomia. Zdvihla som z neho bedne a... nevedela čo ďalej. V tejto situácii mu nebolo pomoci, a spýtavo som sa pozrela na ghúla.
Ten bol zaujatý pohľadom na hnusáčku. Vyšla z auta von, a neisto sa na mňa pozrel. Z jeho pohľadu mi bolo jasné na čo myslí. Jeden z nich bol odstavený, a ona vystúpila... bola to naša šanca uniknúť.
Ale pokrútila som hlavou. Chudáka ležiaceho na zemi som nechcela nechať zomrieť, nech bol akokoľvek zlý - a ona mohla byť odporná a sprostá, no... stále platilo to že ma zachránila.
Ghúl len nahlas vzdychol a prešiel ku mne do zadnej časti. Zdvihol ostreľovačku, zdalo sa že jej váha ho prekvapila. Vyskočil von za hnusáčkou a ľahol si na zem. Ostreľovačka mala trojnožku na ktorej ju bolo možné rozložiť - a nákladiak mal zdvihnutie nad zemou. V okolí neboli kopce, ani tráva, ktoré by mohli blokovať jeho výhľad.

Ja som zostala pri hnusákovi a snažila sa utrieť krv z jeho tváre. Niečo som si z prvej pomoci pamätala. Silný náraz ho odstavil, no aspoň dýchal. Jeho tvár bola zničená a zdalo sa že z toho budú permanentné zranenia, jazvy či zlomený nos.

Ghúl videl že Bara hodila granát, a zároveň vedel, že si ho Laby všimli. Zamieril presne na miesto - na ktoré ich auto zabočilo po úhybnom manévri. Musel to mať vypočítané, pretože akonáhle auto urobilo prudkú zákrutu a granát vybuchol pár metrov vedľa neho, cez jeho sklo preletela guľka. Možno bolo z rovnakého materiálu ako sklo v tomto nákladiaku, no tu išlo o inú zbraň.
Náboj trafil priamo vodiča, a jeho ruka sa rozletela na krvavú masu. Za krátko stratil kontrolu nad autom, no jeho spolujazdcovi sa podarilo ho pribrzdiť. Niečo kričali, cez hluk to nebolo možné počuť, no neboli šťastní.
Dve zostávajúce Laby vystúpili z auta a spustili streľbu na nákladiak. Boli
Auto, ktoré prežilo v rýchlosti preletelo okolo nákladiaku a tri Laby v ňom po vás vystrelili salvu. Ghúl chcel zostreliť dve Laby, ktoré sa blížili po nohách, no musel sa kryť a nemal čas na prebíjanie.
''Potrebujem krytie! Musím prebiť.'' Zavrčal ghúl smerom na Baru a na zemi spravil otočku. Dostal sa priamo pod nákladiak a stiahol tam zo sebou aj svoju zbraň. Tam mal dobré krytie, no ak by niekto z Láb začal strieľať pod auto, nemal by sa kam uhnúť.
Nebola to najlepšia situácia. Bara bola odokrytá voči autu, ktoré znova robilo otočku a Laby z neho neprestávali strieľať. Okrem toho sa k nákladiaku blížili dvaja strelci z bočnej strany, ktorí na vás ešte nemali výhľad.

__________________________
The Perfect Life awaits...
avatar
Horox
Admin
Admin

Počet príspevkov : 155
Dátum registrácie : 16.08.2012
Vek : 25

Návrat hore Goto down

Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Illuvion za Št 25 jún 2015, 22:34

Bara

Sama som sa skôr zamerala na druhé auto, ktoré preletelo dymom, obyšlo nás a popri tom na mňa vystrelili dávku. Tu som však bola vo výhode. Rozhodne bolo ľahšie strieľať na pohybujúci terč s bojovou brokovnicou, než z pohybujúceho sa objektu na stabilný terč.. no teória išla mimo mňa a často aj prax. Jednoducho som do auta začala páliť jednu dávku za druhou a len vďaka mojej sile ma spätné nárazy od brokovnice neodhodili. Štvalo ma skôr to, že bol Med mimo a namiesto neho som sa musela spoliehať na Ghoula, ktorý však bol očividne presný. Keď povedal že chce krytie. spravila som jednoduchú vec. Brokovnicu som si prechytila do jednej ruky a zložila som ju k zemi, zatiaľ som zobrala do druhej druhý granát, ktorými som zubami odistila a prehodila som ho na miesto, kde by mali kráčať laby z prvého auta. Pravdepodobne už neboli tak pohyblivý ako v aute a tak som pochybovala, že by sa stihli uhnúť.. alebo že by stihli zareagovať. No skôr som v to dúfala. Otočila som sa znova k autu, ktoré sa na nás rútilo a znova som po ňom zaćala strieľať z brokovnice. Skúsila som skôr mieriť na prednú pneumatiku. Ak by sa mi podarilo preraziť jej kryt a odstaviť ju, auto by v tej rýchlosti spravilo zopár sált a prestalo by byť ovládateľné.
avatar
Illuvion
Podivný hrobár
Podivný hrobár

Počet príspevkov : 127
Dátum registrácie : 09.09.2012

Návrat hore Goto down

Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Horox za Pi 26 jún 2015, 05:05

Zlá taktika to nebola, no náboje z brokovnice auto ani len nepoškodili. Boli príliš obrnené na to aby im čokoľvek mohla urobiť. No streľbou dokázala aspoň niečo - Laby, ktoré sa z auta vykláňali a po Bare strieľali, sa museli aspoň na chvíľu ukryť dovnútra, čo vám obom darovalo čas. Zdalo sa že s autom tentoraz nemienia len tak prejsť okolo vás. Naopak, spomaľovali a auto začalo zastavovať, pričom sa Laby z neho znova vystrčili a po Bare vypálili niekoľko sálv. Boli ste obkľúčení.
Granát spravil svoje, no Laby nezasiahol. Akonáhle ho uvideli, rozutekali sa smerom nabok, ale stále bližšie k nákladiaku. Teraz sa ale museli kryť a nie strieľať, a ghúlovi tento čas stačil na to aby prebil a znova zamieril na svoj cieľ.
Keďže videl že príchodzie Laby boli na krátku chvíľu rozohnané granátom, obrátil sa na spomaľujúce auto a znova vystrelil. Ale nestihol to predtým než Bare do ruky vletel náboj zo samopalu. Odveta ale prišla rýchlo a jednému zo strelcov z hlavy vystrelil mozog. Aj napriek tomu že mal kovovú helmu.
Baru schmatol za nohu a doslova ju zhodil na zem. Na miesto kde stála doleteli nepriateľské strely. Ghúl naznačil aby vliezla pod nákladiak.
''Prelez na druhú stranu a zaujmi ich zozadu.'' Povedal potichu a hlavou naznačil aby to okamžite urobila. Ak by sa jej zo zranenou rukou podarilo preliezť pod nákladiakom, mohla vyjsť spredu a Laby pri aute nejako prekvapiť, možno i zabiť. Potom by sa ghúl aspoň mohol sústrediť na tých čo práve vyliezali z auta.
Znova sa snažil prebiť, ale zároveň sa musel kryť a posunúť viac dozadu. Laby si uvedomili že ostreľovač sa skrýva pod nákladiakom a tak tam začali páliť. Tento fakt sa snažili naznačiť aj svojim kolegom blízko pri nákladiaku.
Na to ale nebol čas. Okno spolujazdca sa otvorilo a spustila sa z neho na Laby streľba. Najprv sa museli uhnúť granátu a teraz po nich ktosi strieľal z auta. Ghúl tušil že ide o to malé dievča, a nebol si istý či je to dobrý nápad, ale... získavala vám čas.

__________________________
The Perfect Life awaits...
avatar
Horox
Admin
Admin

Počet príspevkov : 155
Dátum registrácie : 16.08.2012
Vek : 25

Návrat hore Goto down

Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Illuvion za Pi 26 jún 2015, 16:29

Bara

Do mojej ruky vletel náboj a ja som sebou sikla od bolesti. V tom ma ghúl strhol na zem, čím mi pravdepodobne zachránil krk. Skryla som sa pod nákladiak a na jeho slová som len začala liezť popod neho na druhú stranu. S krvácajúcou rukou to nebolo nič príjemné, no dalo sa to vydržať. Brokovnicu som pri tom ťahala za sebou, až kým sa mi nepodarilo vyliezť pred prednou kapotou. Musela som si pohnúť, keďže okolo auta prechádzali laby z prvého auta. Mala som v pláne vykročiť za nimi a zozadu ich brokovnicou rozstrieľať. Klasický plán.. proste od chrbta. Mohli mať pokojne aj brnenia no ak nemali nejaký špeciálny druh plátovania, pravdepodobne ostali na rešeto.. možno ma však očakávali, to by bol ten zlý prípad.
avatar
Illuvion
Podivný hrobár
Podivný hrobár

Počet príspevkov : 127
Dátum registrácie : 09.09.2012

Návrat hore Goto down

Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Horox za So 27 jún 2015, 18:19

Laby pri nákladiaku konečne pochopili čo sa im snažili ich kolegovia naznačiť a obaja sa zohli k zemi, aby mohli strieľať pod auto. Ghúl nahlas zanadával a rýchlo sa pretočil na bok aby sa dokázal uhnúť aspoň niekoľkým strelám. No problém trafiť ho im to nerobilo, predsa len, nemal veľa miesta na presun. Zopár nábojov ho trafilo do hrude a do ramena. Ak by sa neotočil, guľky by vleteli do jeho hlavy. Alex po nich už nemohla strieľať, lebo boli prilepení na stenu nákladného priestoru.
Samozrejme, keďže sa sústredili na ghúla, nevšimli si Baru vychádzajúcu z druhej strany. Akúsi obranu mali na prednej časti tela, no ich chrbáty neboli chránené.

Zo strany sa však stále blížili ďalšie dve Laby a taktiež strieľali popod auto. Ghúlovi sa podarilo vystreliť, ale tentoraz netrafil, najmä kvôli zraneniam. V takej bolesti sa sústredilo len ťažko.

Alex

Dúfala som, že sa hnusáčka postará o tých dvoch sviniarov, ktorí pálili pod auto. Predsa len ju nevideli, a ak aj nebola schopná strelkyňa, jednoducho ich nebolo možné netrafiť. Zatvorila som okno spolujazdca a vbehla do nákladnej časti. 
Rýchlo, čokoľvek... čokoľvek...
Dvaja hnusáci sa od ich auta blížili a hrozilo že ghúla zabijú. Boli ale dosť ďaleko na to aby ho netrafili. Môj pohľad spočinul na plazmovej puške. Jedna rana a boli by mŕtvi. Nikdy som s ňou síce nenarábala, ale... bola to jediná šanca.

Schmatla som pušku, s ťažkosťami ju prebila a rýchlo vybehla cez široké dvere. A rovno do ich paľby. Na opätok som spustila vlastnú streľbu. Každý dopad plazmy na zem spôsobil malý zelený výbuch, ktorého kvapky dopadali na Laby. Od bolesti začali kričať - plazma rozožierala ich kožu. Ale nevedela som trafiť presne, nebolo to jednoduché.


Odvetne sa rovno na mňa rozostrieľali, a tušila som že to je pre mňa koniec. No niečo ma náhle sotilo na bok, a ja som spadla na bok. Bol to ten hnusák, celý zakrvavený, z puškou v ruke. Niektoré náboje ktoré boli venované mne vleteli do jeho brucha. Ale musel byť pevný, pretože stále nepadal na zem, a podarilo sa mu vystreliť, a našťastie trafiť... a rovnako aj ghúlovi, ktorý mal konečne šancu namieriť.

Obe Laby spadli na zem, mŕtvi.


Medard sa tiež zvalil na zem a zbraň z ruky pustil. Ghúl mal rozsiahle zranenia, no akosi sa mu podarilo spod nákladiaku vymotať. Rozhliadla som sa naokolo a hľadala hnusáčku. Zdalo sa že každý je zranený, a v pomerne hroznom stave.

__________________________
The Perfect Life awaits...
avatar
Horox
Admin
Admin

Počet príspevkov : 155
Dátum registrácie : 16.08.2012
Vek : 25

Návrat hore Goto down

Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Illuvion za So 27 jún 2015, 18:41

Bara

Netrvalo dlho, kým tento konflikt skončil. V podstate sa mi podarilo tie laby rozstrieľať a rozhodne som im nemienila dávať šancu na postavenie sa. Ozývala sa ďalšia streľba a ja som len mohla dúfať že sú ostatný v poriadku. Nakoniec celý konflikt skončil a ja som už spoza auta videla ako sa začal ghúl pomaly vyťahovať. Mal rozsiahle zranenia..
"Med si v pohode?!" Zakričala som na neho no následne som si ho všimla, spolu s tým dievčaťom. Nebol na tom práve dobre. Vyzeral že je mŕtvy.. kto vie. Ghúl bol živý, aj keď som si nemyslela že bude žiť dlho. Podišla som k Medovi a skúsila, či ešte dýcha.. či ešte žije. Potrebovala som vedieť, ako zle na tom je. Či vôbec bude žiť.. alebo nie. Následne som však pohľad uprela znova na Ghoula. Vyzeral, že je na tom naozaj zle.
"Ako to vidíš? Prežiješ?" Spýtala som sa ho. Bol Ghoulom, možno mal nejakú lepšiu regeneráciu alebo tak.. ja som o tom nič nevedela. 
"Alebo ti to mám uľahčiť?" Prišlo mi to tak, že by s našim momentálnym zariadením nebolo možné ošetriť ho, nie, keby že je človek. No bol Ghoul.. Rýchlo som však striasla dievča, aby sa prebrala.
"Skús nájsť nejaký horák, rýchlo! A nejakú nádobu, prípadne vodu.. malo by v aute niečo také byť.. typujem že Med od láb ukradol aj nejaké zásoby, nie je to taký debil!.. keď sa mu chce.." Meda som pomaly pretočila na chrbát a začala som mu rozopínať vestu, alebo ju skôr skladať.
avatar
Illuvion
Podivný hrobár
Podivný hrobár

Počet príspevkov : 127
Dátum registrácie : 09.09.2012

Návrat hore Goto down

Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.