Fallout RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvláštne stretnutia

2 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Zvláštne stretnutia

Odoslať  Horox Pi 19 jún 2015, 17:35

Neďaleko Zvolena

Rok 2214, 144 rokov po Spáde
Jún

______________

''Dnes sa stretneme s Čiernymi  labami, takže sa pripravte.'' Oznámil Július, vodca vašej malej skupiny a pousmial sa. Svoje meno v plnej forme neznášal, a tak ste ho prezývali Jul. Na pár dní ste sa usadili v ruine akejsi obytnej budovy, ktorej chýbala jedna celá strana a strop. No stačilo to ako ochrana proti dažďu, dobré defenzívne miesto a mohli ste sa spokojne usadiť okolo ohňa.
''Počul som, že majú toho dosť na predaj. Zoberte so sebou všetky štuple a veci.'' Dodal a zapálil si cigaretu. Bohvie odkiaľ ju zohnal. Pravdepodobne ju komusi ukradol, niekomu, koho zabil. Spokojne sa zatváril a nahlas poťahoval. Čierne laby bola väčšia skupina raiderov, ktorí nezvykli byť nepriateľskí k ostatným ich druhu, ale naopak, všetko čo svojimi nájazdmi a vraždením získali a nepotrebovali, predávali ostatným raiderom. Brali takmer čokoľvek, od štandardných štupľov po rôzne veci na výmenný obchod. Pohybovali sa rôzne po území Slovanského frontu, najmä na území bývalého Slovenska, a niekedy zašli aj do Grazskej únie. Raz za čas pomocou rádia rozoslali správu, že niekde na konkrétnom mieste sa usadia a budú predávať všetko čo za dlhé mesiace rabovania získali a pokradli.
Herman sa zatváril nadšene a od radosti skríkol.
''Takže budú mať otrokov! Jayo!'' Otrokov mávali často, ľudí nezvykli zbytočne zabíjať ak sa teda príliš nebránili a nespôsobovali problémy. V každom človeku ktorého zajali videli zisk, a tak boli skôr obchodníci ako skutoční vraždiaci raideri. A samozrejme, otroci boli vždy všetci kúpení - či ako strava pre kupcov, zábava, uspokojenie alebo proste jednoduchá pracovná sila v prípade väčších skupín. Bara vedela, že Herman je narušený a obľubuje veci, za ktoré by sa hanbili aj masoví vrahovia spred vojny.
Ostatní - Jaro, Med, Stana a Adri - mlčali, a Julovi len súhlasne prikývli. Za prítomnosť Čiernych láb bol rád každý, keďže to mohlo znamenať koniec dlhého hladovania, nové oblečenie, náboje, zbrane, jednoducho čokoľvek.
Posledné týždne k skupine neboli zhovievavé, najmä čo sa týkalo jedla, a preto sa Jul a všetci na toto stretnutie tešili.
Stana podišla k Bare zatiaľ čo hádzala nejaké veci do svojho vaku, a pomedzi špinavé zuby sa pousmiala.
''Bara, Bara... čo si plánuješ zohnať? Ja chcem otroka, ale... nebudem mať nič na zaplatenie. Proste nič čo by tie laby chceli. Možno by sme ich mali zabiť a všetko im zobrať.''
Myšlienka to mohla byť zaujímavá, no Laby boli organizovaná a dobre vybavená skupina s veľkým počtom členov, a v takomto počte by ste nemali ani najmenšiu šancu.


Naposledy upravil Horox dňa So 18 august 2018, 10:10, celkom upravené 1 krát.
Horox
Horox
Admin
Admin

Počet príspevkov : 251
Dátum registrácie : 16.08.2012
Vek : 31

Návrat hore Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Shaggyroth Pi 19 jún 2015, 17:50

Bara

Posledné týždne stáli naozaj za nič. Keby že sa dá jesť podrážka na topánkach, tak by som už žiadne topánky nemala.. čo som vlastne ani nemala. Všetci sme síce boli nadšený zo stretnutia s čiernymi labami no sama som netušila, čo by som od nich okrem jedla chcela. Neboli sme práve početná skupina a konkrétne môj majetok toho príliš neobsahoval. Preto som skôr rozmýšľala, ako od nich vymámiť veci iným spôsobom. Možno by ma niektorý z nich podcenil a súhlasil s pit-fightom o rôzne veci. Pre mňa to bola prirodzenejšie, než nejaké obchodovanie s vecami, ktoré som ani nemala. Stana podišla kúsok odo mňa a oslovila ma. Bolo to približne v čase, kedy som sa trocha otrávene pozrela na Hermana z toho jeho nadšenia. jedno bolo jasné, od neho sme otrokov museli držať čo najďalej. Neboli sme práve svätci no každý mal svoje hranice a on hranice každého z nás niekoľkonásobne prekračoval.
"Otroka? Kto by to živil..." Zasmiala som sa a len som pokývala hlavou. 
"Kto vie, možno budú mať na predaj nejaký.. pekný nôž, alebo mačetu. Rozmýšľala som tiež nad strelnou zbraňou pre všetky istoty. No neplánujem nič kupovať, skôr vyhrávať.. ak si tam na mňa teda niekto trúfne." Oprela som sa o pomerne chladnú stenu a na chvíľku som zatvorila oči. 
"Nemáme na to, aby sme zabili tak veľkú skupinu." Pripomenula som jej. Nápad to bol síce pekný, no nepraktický. Oni predsa len mali zbrane, pravdepodobne ich mali dosť. Aj tie strelné a konkrétne ja, som podobnými vecami moc neovplývala.
Shaggyroth
Shaggyroth
Suplujúci učiteľ
Suplujúci učiteľ

Počet príspevkov : 225
Dátum registrácie : 09.09.2012

Návrat hore Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Horox Pi 19 jún 2015, 18:50

Stana mykla plecami a zamračila sa.
''Ja by som ich rozsekala... jedného... po druhom.'' Gestikulovala so svojím dlhým nožom, naznačujúc bodanie a podrezávanie hrdiel. Stana tiež nebola práve stabilná a mala vo zvyku urobiť hlúposť pred rozmýšľaním nad tou hlúposťou. Takže by sa nikto nedivil ak by na Laby nabehla sama a dostala guľku do čela. Predsa len, už sa to pár krát stalo a Jul ju mal chuť zarezať, no to by naštvalo Jara, ktorý s ňou viedol istý vzťah, ak sa to tak dalo nazvať. A rozpad skupiny Jul nepotreboval, nie v takýchto ťažkých časoch, keď je každé osídlenie obránené strelnými zbraniami, vojakmi Frontu, mozbotmi... za roky sa situácia výrazne zhoršila. Hliadky Frontu boli všade, a vy ste proti nim zväčša nemali šancu. Pustatina sa začínala civilizovať, a raideri v nej nemali miesta. Mohli ste ísť na severozápad, predsa len, Pražáci ovládali obrovské územie, no... podľa Jula aj ostatných to už nebolo ono. Raideri nemali mať vlastné územie, a navyše už bolo vyrabované... jediní kto bojovali boli raideri medzi sebou, a tým to končilo. A bojovať na hraniciach proti kvalitne ozbrojeným jednotkám Frontu a Únie? To bolo šialenstvo, a smrť bola istá. Mojmír, vodca pražákov, tam posielal stovky svojich verných, aj nepohodlných... každého, koho potreboval mŕtveho.

Nebola to dlhá cesta. Laby mali ''tržisko'' rozložené na rozcestí, a rovnako ako vy sa tam schádzali desiatky raiderov a iných živlov z okolitej pustatiny. Stana pri pohľade na nich zavrčala, no ako už bolo povedané, nikto proti nim nemal šancu. V rukách držali samopaly, boli obrnení a podozrievavo na každého zazerali. Pri raideroch človek nikdy nevedel. Vždy sa našli zúfalci čo kradli, ba i takí čo zaútočili od hladu či jednoducho od šialenstva. Ak niekto vybral na tržisku zbraň, bol zastrelený bez varovania. Jul prikázal aby ste všetci zbrane odložili na chrbát a za opasok, a nedotýkali sa ich.

Predávali naozaj všetko. Svoj trh mali organizovaný, a tak bol rozdelený na časti - predaj jedla a tekutín, predaj zbraní a munície, predaj zvere, predaj nástrojov a iných technických hračiek, predaj oblečenia, predaj rôzneho tovaru a napokon aj predaj otrokov. Zdalo sa že ich ponúkajú aspoň zo niekoľko tuctov. Na taký počet museli prepadnúť niekoľko dedín, možno aj menšie mesto.

Pred vyvýšeným pódiom postávalo asi zo štyridsať kupcov a otrokárov, ktorí si pozorne obzerali tovar, a rozhodovali sa koho kúpiť a koho nekúpiť. Laby predávali mužov, ženy, deti, mladých aj starších, nájsť si svoje mohol ktokoľvek.
Predaj prebiehal metódou aukcie, takže kto ponúkol najvyššiu cenu, alebo najvzácnejšiu vec, otroka získal. Bol to skôr taký organizovaný chaos - otrokári sa medzi sebou aj mlátili, a valcovali ostatných, len aby získali nejakého otroka. Labám bolo jedno ako si to medzi sebou kupci vybavia, pokiaľ za otroka zaplatili. Strelné zbrane boli ale stále zakázané, a tak došlo len k pästným súbojom.
V tom na pódium mohutná Laba vyniesla z klietky veľmi mladé dievča, pomerne čisté, s ryšavými vlasmi a veľkými modrými očami. Na tvári mala zdesený výraz a oči prepadnuté od sĺz a plaču... akonáhle ju tam položil a vyhlásil aukciu, otrokári začali vykrikovať a prekrikovať sa, a niekoľko sa snažilo zo svojimi peniazmi vyliezť na pódium. Tam ale boli zrazení úderom pažby do hlavy, a Laby sa situáciu snažili upokojiť niekoľkými výstrelmi do vzduchu.
''Bude tu POKOJ! POKOJ! A TICHO! Bolí ma z vás hlava! Moja HLAVA'' Zrúkol super-mutant postávajúci obdaľeč. Patril k Labám a slúžil na upokojenie davu. Po jeho slovách väčšina kupcov stíchla, no ich pohľady stále smerovali na mladé dievča. Konečne sa podarilo dostať k aukcii. Na prvý pokus však do vzduchu vyskočili takmer všetky ruky, a otrokári sa znova začali prekrikovať. K davu sa pridružili aj iní raideri, ktorí si všimli čo sa práve predáva, a k pokrikovaniu sa pridali. Niektoré poznámky boli pomerne nechutné a dievča na pódiu celkom zamrzlo od strachu.
Mutant sa bez slova vrhol do davu a jednému z hlučných kupcov stlačil hlavu tak, že sa mu v ruke rozprskla.
Nasledujúci chaos sa podarilo obnoviť až po niekoľkých minútach, no tentoraz to už fungovalo. Kupci, obozretní pred mutantom, len opatrne dvíhali ruky a hovorili ponúkané ceny.
Horox
Horox
Admin
Admin

Počet príspevkov : 251
Dátum registrácie : 16.08.2012
Vek : 31

Návrat hore Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Shaggyroth Pi 19 jún 2015, 19:18

Znova som sa len zasmiala, aj keď to nebol moc príjemný smiech. Sama som si začala baliť tých zopár vecí, ktoré boli takým mojim vlastníctvom. Zobrala som si teda všekto, nikto tu nemal ostať na stráženie, takže som tu nechcela moje veci len tak nechať povalovať. Kto vie, kto by sem poćas našej neprítomnosti prišiel.

Po nejakom čase sme prišli na vytvorené tržisko, kde sa nachádzlao už pomerne veľa ľudí. Bolo to naozaj obrovské, no nebolo to prvý krát, čo som sme s labami obchodovali a tak ma to až tak neochromilo. Stretla som sa s touto skupinou už koľko, päť šesť krát? Dokonca sa mi zdalo, že to boli práve oni, čo ma predali jednému Pražskému vleiteľovi, ktorý sa postaral o moje terajšie schopnosti. Zarobila som mu fakt veľa peňazí, rozhodne viac, než za mňa vysolil. 

Moja prvá zastávka vśak bola jasná. Vedela som presne kam ísť a aký typ ľudí hľadať. Iślo mi prevažne najprv o nahravanie nejakých štuplov a prípadne vecí, ktoré by sa mohli zísť alebo aspoň predať. Bolo to pomerne jednoduché, keďže som sa na podobnú činnosť pripravovala už dlho. Veľa ľudí tu gamblilo, niektorý hrali karty, no tie sa zväčša strhli v bitku. Ďalší sa bily už od začiatku a následne tu boli aj taký, ktorý testovali svoju silu.. čo sa znova zvrhávalo na bitku. Bolo vp odstate jedno, čo skúsim. 
Čoskoro som sa už dostala do potýčky s asi troma raidermi. Najprv sme sa stavili pri boji s jedným, no keď ich parťák skončil zo skrvavenou hubou a tvárou k zemi, skočili po mne aj tý dvaja. Nie źe by mi to vadilo, viac vecí pre mňa.. bolo jasné že tí traja si tu už nič nekúpia. Každopádne to nebol práve šťastný stret, lebo si so mnou ďalší ľudia jednoducho nechceli príliš začínať. 
Nakoniec som si splnila môj plán, získala som, a kúpila nejaké jedlo. V podstate som utratila všetky moje śtuple keďže vo vreci mi aj tak boli na nič. Zohnala som si ďalšie tri hádzacie nože, nejaké zásoby vody a jedla a balíćek kariet. To bola skôr taká blbosť, u ktorej sa mi páčili obrázky. Nevedela som ako hrať karty takže...
S vrecom prehodeným cez jedno rameno som si to nakráčala k ďalśej zaujímavej aukcii, no sem so msa skôr priśla pozerať, keďže som nemala prostriedky práve na otroka. Zrovna chceli predať nejaké dievča, mladé, ryšavé, bola pekná a to jej asi príliš k situácií nepomohlo. Sadla som si na jednu z plechových vyvýšenín a ruky som si uprela o kolená, zatiaľ čo som si vrece s vecami založila pomedzi nohy. Bola som zvedavá, ako to dopadne. Už teraz ma bavilo, sledovať ako ten mutant rozmliaždil hlavu nejakému raiderovi.
Shaggyroth
Shaggyroth
Suplujúci učiteľ
Suplujúci učiteľ

Počet príspevkov : 225
Dátum registrácie : 09.09.2012

Návrat hore Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Horox Pi 19 jún 2015, 20:30

Zatiaľ čo tam Bara sedela, podišiel k nej Med. Jeho skutočné meno bolo Medard, no používal ho nerád a navyše sa mu páčila skrátenina ''med.'' Sám hovoril že je sladký ako ten najsladší med, no to malo od pravdy pomerne ďaleko. Prisadol si k nej a z úsmevom jej pohladil odhalené stehno a jeho ruka pomaly smerovala medzi jej nohy. Nesnažil sa o nič, len skúšal či má Bara náladu. Vedel že Baru nie je dobré pokúšať, a tak ju rozhodne k ničomu nenútil, ale zároveň vedel ako dobré to s Barou je, najmä s tým jej pevným telom... také telo malo len veľmi málo žien v pustatine, a tie ktoré ste chytali počas rabovania mu nestačili. Boli mäkké, uplakané, hlučné a najhoršie bolo keď to vzdali a nebránili sa. Med to mal rád divoko.

Medzitým sa dievča dostalo k jednému z kupcov. Akýsi zošúverený starec s natešeným úsmevom na tvári. Musel to byť nejaký bohatý otrokár, lebo ponuky pred ním boli naozaj vysoké. Ak teda na ňu neminul celý svoj majetok. Podľa jeho úsmevu s ňou nemal práve civilizované plány. Davom sa šírilo sklamanie a vzdychy, no po dievčati stále dychtivo zazerali. 
Starec sa ju okamžite rozhodol odviesť. Nasadil a pripútal ju na svoju štvorkolesovú motorku, a vybral sa Labám zaplatiť to čo ponúkol. Dievča sa na motorke mrvilo a hlavu malo sklonenú. Pravdepodobne pokračovala v plači...

Po zaplatení sa Laby dostali k ďalšej aukcii, a pozornosť väčšiny kupcov sa znova premiestnila na pódium. Starec sa vrátil ku svojmu vozidlu, mladé dievča pobozkal na líce, pričom sa znechutene odtiahla a nasadol. Vtom sa však dievča obratne vytrhlo z remeňov, ktorými bola spútaná, a od motorky svižne odskočila. Starec prekvapene vykríkol a chcel sa po svojej otrokyni rozbehnúť. Ale to sa mu nepodarilo, hlavne kvôli tomu, že sa tržiskom rozľahol hlasný výbuch. Motorka vyletela niekoľko metrov do vzduchu a na zem pristála len obhorená troska, na ktorej sedela podobne obhorená mŕtvola starca.
Mladé dievča sa stále tvárilo splašene, no podľa všetkého boli tie slzy, plač a hrôza len herectvo. Teraz sa na jej tvár predieral úsmev akonáhle videla výsledok jej rýchlej sabotážnej roboty.
Na miesto pribehlo niekoľko Láb, dievča schmatli a niesli ho naspäť na pódium. Pokriky kupcov sa zmenili na obdivné, no záujem o ňu sa zmenšil. Práve videli čo dokáže len za pár sekúnd... a jej cena sa zvýšila, alebo... znížila?

Med okamžite prestal Baru obchytkávať a vzrušene vyskočil na nohy.
''Jul povedal... no, povedal, povedal že máme kúpiť niekoho zručného a... technického, či niečo také!'' Vysvetlil v rýchlosti a ukazoval na dievča, ktoré práve za pár sekúnd nastavilo motorku na vybuchnutie. Med sa vrhol do davu a divoko začal mávať rukou.
Laba, ktorá viedla aukciu, sa spýtavo pozrela na Meda, aj ostatných.
''Pokoj bude, pokoj! Čo nám môžete ponúknuť za takú kvalitu a talent?!''
Horox
Horox
Admin
Admin

Počet príspevkov : 251
Dátum registrácie : 16.08.2012
Vek : 31

Návrat hore Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Shaggyroth Pi 19 jún 2015, 20:49

Prisadol si ku mne Med a no, začal byť úchylný. Celý on. Vedela som že po mne ide, však sme si to už niekoľko krát aj rozdali. Nechala som jeho ruku tak, len sa na mojej tvári objavil úškrn a môj pohľad do jeho očí, nebol práve sladký. Chvíľu som ho ešte nechala tak, no následne som ho od seba rukou pomerne drsno odtlačila. Aj keď mi bolo jasné, že kvôli tomu bude ešte viac dotieravý.
"Teraz nie Med, alebo chceš prísť o vtáka? Kúpila som si nové nože vieš.." Keď som však dorozprávala, pohľad som znova uprela na dievča a na toho starca, ktorý si ju začal odnášať. To čo sa stalo ďalej, prekvapilo snáď každého z nich. Dievča sa zrazu vytrhlo a skôr ne ž stihol starec nejak vážnejšie zareagovať, jeho motorka vyletela do vzduchu. Ah.. toľká škoda. Bol to naozaj pekný kus. V momente ju znova schmatly a dali späť na aukciu, keďže jej majiteľ tragicky zahynul a oni boli tí, kto si ju znova odchytil. V tom sa začal pomerne nadšene správať aj Med, ktorý prestal dotierať a po jeho slovách mi bolo jasné, že toto dievča jednoducho musí byť naše. Mali sme však na to dostatočne prostriedkov? Napadla ma však vec, pomerne zvláštna, trúfalá a niekto by ma pravdepodobne nazval idiotom. No ten niekto by o mne toho moc nevedel. Zatiaľ čo sa znova všetci začali tlačiť, a znova ich museli upokojiť, jeden z Láb, aukcionár sa nás spýtal, čo mu môžme ponúknuť. Sama som zodvihla ruku a postavila som sa vedľa Meda. Teda skôr som sa k nemu predrala, pri čom som asi troch Raiderov po ceste zložila na zem pretože.. no stáli v ceste.
"Seba!" Zakričala som a zasmiala som sa.
"Čo poviete na stávku? Ak sa mi porazí sundať toho mutanta v bitke holými rukami, to dievča bude moje! Ak nie, odovzdám sa vám ako otrok." Na prvý pohľad nemali čo stratiť.. a presne s tým som počítala. Prečo to nepridať? Sama som poznala svoju približnú cenu, ktorá rozhodne nebola malá. Síce som nemala jedenásť a tak som nevedela uspokojiť rôznych pedofilov, no Med vedel, čoho som bola schopná.. ako v boji, tak aj v posteli. Ak sa teda našla nejaká posteľ.
"Hej zelenáč! Trúfaš si?" Tento krát to bolo mierené na mutanta. Myslela som si, že mal menšiu sebakontrolu než jeho kolegovia a ak by ma teraz z fleku napadol, tak by som to mohla brať ako súhlas.
Shaggyroth
Shaggyroth
Suplujúci učiteľ
Suplujúci učiteľ

Počet príspevkov : 225
Dátum registrácie : 09.09.2012

Návrat hore Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Horox Pi 19 jún 2015, 22:24

Laby a kupci, všetci naraz upreli pohľad na Baru, a ten pohľad sa dal identifikovať len ako: prekvapenie. To sa miešalo so smiechom, pokrikovaním do boja a z obdivnými vzdychmi. Postaviť sa proti super-mutantovi? To by si možno niektorí dovolili len ak by mali po ruke nejakú ťažkú zbraň a brnenie. Holými rukami? Ak sa niečo v pustatine bralo ako šialenstvo, bolo to presne toto. Alebo boj proti smrťodrápom.
Super-mutant si vzdychol, postavil sa zo zeme a zagánil na Baru. Očividne bojovať nechcel, no zdalo sa že nemá na výber - aukcionár sa chcel zabaviť, a mutantovi ukázal aby Baru zabil.
Na jej poznámku sa uškrnul, a dal svoje obrovské ruky dokopy.
''Drobné škvŕňa chce skončiť ako fľak na zemi.'' Povedal oznamným tónom a pokúsil sa Baru svojimi slovami odstrašiť. Mal znechutený pohľad, a triasol hlavou akoby ho bolela. Nezdal sa ako štandardný mutant, ktorý bol tupý, v tvári sa mu zračila akási zvláštna rozumnosť a inteligencia, niečo čo pri mutantoch nebolo zvyklé.
Aj proti svojej vôli sa rozbehol na Baru a chcel ju jediným švihom ruky zabiť.
Horox
Horox
Admin
Admin

Počet príspevkov : 251
Dátum registrácie : 16.08.2012
Vek : 31

Návrat hore Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Shaggyroth Pi 19 jún 2015, 22:31

Nechápala som, čo všetkých popadlo za náladu. Naozaj si mysleli, že by som sa púšťala do niečoho, čo by som mala na 100% prehraté? No.. pravdepodobne ich sklamem. Nebola som však ten typ Raidera, ktorý sa s pálkou v ruke rútil proti členovi želenzého bratstva v nádeji, že ho zastraším svojimi špinavými vlasmi. Ak som sa niečo rozhodla spraviť, mala som to dopredu premyslené, apsoň čo sa bojov týkalo. Popravde toto nebol prvý super-mutant, ktorého som videla.. a s ktorým som bojovala, aj keď pred niekoľkými rokmi som ten súboj takmer neprežila a prehrala, dnes som mala nové skúsenosti, a on ma pravdepodobne podcení.. čo bolo vidieť už z jeho prvého útoku. Nebola v tom žiadna technika. Bol úplne otvorený a spoliehajúci sa na svoje masívne svaly. Každopádne exitovali miesta, kde túto hradbu svalov nemal.. napríklad bočné strany kolien. To bolo pochopiteľné, keďže aj cez mutáciu, to bola jedna z najslabších a najmenej ošlachovatelích častí tela. Jeho úder bol primitívny, bez nejakého snaženia.. spoliehal sa len na brutálnu silu, v ktorej som sa mu určite nemohla rovnať. Preletel však len kúsok nad mojou hlavou, keďže som sa prikrčila, spravila som mrštný side-step do strany, z ktorej na mňa vyvalil jeho úder a tým som sa dostala z jeho zorného pola. Následoval low-kick do bočnej strany jeho kolena. Na holeniach som mala kovové chrániče a nohy som mala naozaj silné, moje kopy dokázali lámať basbealové pálky aj bez tých chráničov a ako sa hovorí, čím väčší a ťažší tvor, tým horší a ťažší pád. Bola som zvedavá, či sa na nohách udrží aj po tejto rane.
Shaggyroth
Shaggyroth
Suplujúci učiteľ
Suplujúci učiteľ

Počet príspevkov : 225
Dátum registrácie : 09.09.2012

Návrat hore Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Horox So 20 jún 2015, 00:06

Zdalo sa že jej obratnosť ho neprekvapila a krátko pred tým ako rukou zaútočil svoj útok stiahol a neprenechal Bare otvorenú obranu tak ako by to chcela. Aj napriek tomu že približne vedel čo Bara urobí, bol stále pomalší, a úder do boku kolena ho zasiahol, nie však naplno. Od bolesti zaúpel a noha sa mu na moment podlomila. Nechcel stratiť rovnováhu a tak si kľakol na zem, kolenom ktoré mu trafila. Tak aby to nevidela sa ľavou rukou napriahol a urobil s ňou otočku. Takto mala na reakciu len veľmi krátky čas.
Horox
Horox
Admin
Admin

Počet príspevkov : 251
Dátum registrácie : 16.08.2012
Vek : 31

Návrat hore Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Shaggyroth So 20 jún 2015, 00:14

Môj súper si kľakol na koleno. Pravdepodobne si myslel, že si tým pomôže, no stratil tým hneď niekoľko vecí.. a hlavne pohyblivosť. Nestála som vedľa neho a nećakala, kým na mňa dopadne úder. V podstate som hneď po kope odskočila do dostatočnej vzdialenosti a sledovala som ho, čím ma ani nemal ako zasiahnuť jeho otočkou. 
"Vzdaj so.. prehral si v momente keď si schytal ranu do kolena.." Zamrmlala som pomerne rozhodne.
"Super-mutanti majú veľmi rýchlu regeneráciu nie? V tomto prípade ti to moc nepomôže, ak máš vykĺbené alebo rozdrvené koleno a začne sa ti hojiť v tejto polohe, budú ti ho musieť znova zlomiť, pretože sa ti zacelí zle." Nebola som doktorom, no v boji som sa vyznala viac než dobre a vďaka tomu aj v tom, ako funguje ľudské telo. Bola to pomerne výhoda, hlavne proti väčším a silnejším súperom.
"Alebo ťa mám zabiť? Nechcem si z Láb robiť zbytočných nepriateľov.. a ty vyzeráš ako schopný bojovník, bola by ťa škoda." Držala som sa ďalej a čakala som na jeho odpoveď. Záležala od nej moja ďalšia reakcia.
"Nie je hanbou prehrať proti šampiónke z jednej z Pražských arén." Podotkla som.
Shaggyroth
Shaggyroth
Suplujúci učiteľ
Suplujúci učiteľ

Počet príspevkov : 225
Dátum registrácie : 09.09.2012

Návrat hore Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Horox So 20 jún 2015, 03:11

Mutant Baru pozorne vypočul a potom sa mu na tvári objavil široký úsmev.
''Nie je dobré podceňovať svojich protivníkov, mladé žieňa.'' Zavrčal pomedzi zuby, a náhle sa znova rozbehol smerom na ňu. Zdalo sa že rana do kolena mu nespravila nič, alebo sa za ten čas už zregeneroval. Jeho koža bola naozaj hrubá, a možno jej kop aj nejako pocítil.
''A som odolnejší ako by si si predstavovala!" Zaručal, do ruky zo svojho chrbátu zobral obrovskú kopiju, alebo skôr zahrotený stĺp z pouličnej lampy, a na Baru urobil niekoľko bodavých výpadov, pričom si chránil boky aby sa k nim nedostala, a zároveň aj to aby nemohla prejsť popod kopiju a odzbrojiť ho. Zo zbraňou bol nečakane obratný a Bare nenechal šancu na rýchly výpad.
''Tvoje údery a kopy ma len ťažko zrania. Malo by si to vzdať, človieča, pred tým ako rozdrtím aj tvoju hlavu!''
Pri jeho slovách sa okolostojaci kupci a Laby rozosmiali a smerom na Baru kričali aby tento boj vzdala.
Horox
Horox
Admin
Admin

Počet príspevkov : 251
Dátum registrácie : 16.08.2012
Vek : 31

Návrat hore Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Shaggyroth So 20 jún 2015, 09:53

Nečakal som, kým dohovorí. Dokonca som ani neodpovedala. Jednoducho na to nebol čas. Tento súboj som nechcela naťahovať pretože mali supermutanti predsa len takmer nekonečnú staminu. Ja som ju mala tiež ohromnú, na človeka, no v tejto zložke som sa s nimi nemohla rovnať. Keďže sa taktiež rozbehol popri mne, bola som v jeho blízkosti naozaj blízko, trúfla by som si povedať že ešte skôr, než stihol z chrbta svoju kopiju zložiť. Bola to zbraň na strednú vzdialenosť a mne bolo jasné, že si bude snažiť držať odstup a doraziť ma ňou. Predsa len som povedala že ho zložím holými rukami, takto by sa poistil že by som to nespravila. Nemohla som sa preto z jeho tesného dosahu dostať mimo, bola by som v nevýhode. Jeho bodnutie bolo preto, ak sa o neho stále pokúsil, pomerne neohrabané, pretože z takejto blízkosti sa kopija takým spôsobom jednoducho nedala využívať. Z mojej strany následovalo mnoho rýchlych úderov do bokov lakťa, keďže si na svoje nohy začal dávať pozor. Tento krát som však využívala hlavne kovový chrániť na mojej ľavej ruke, ktorý mal po bokoch ostré "zúbky" a tak som skôr jeho mäso plánovala roztrhať, než poškodiť. Popravde bol toto pravdepodobne dosť nezáźivný štýl boja. No mne nešlo o to, aby to druhých ľudí bavilo. Plánovala som do neho dotierať ako komár. Až kým nestratí nervy a nespraví fatálnu chybu... alebo kým ho týmto dotieraním nezložím. Samozrejme som sa sústredila hlavne na moju vlastnú obranu bez toho, aby som jeho útoky musela vykryť. Moja práca nohami bola impozantná, ako keby som vždy vedela ako sa čo najlepšie postaviť.
Shaggyroth
Shaggyroth
Suplujúci učiteľ
Suplujúci učiteľ

Počet príspevkov : 225
Dátum registrácie : 09.09.2012

Návrat hore Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Horox So 20 jún 2015, 19:56

Bare sa podarilo niekoľkokrát jeho ruku trafiť, no to nebolo nič prekvapivé. Zatiaľ čo robila svoje výpady, mutant kopiju nestočil, ale pohodil si ju v rukách tak aby ju držal v strede a druhou stranou akoby pažbou chcel Baru trafiť do hrude. Taký úder by jej pravdepodobne vybil dych a okamžite ju zložil na zem, a to by si nemohla dovoliť. Prakticky jediný úder od mutanta by mohol znamenať koniec boja, a tak sa celý súboj zmenil na to či mutant dokáže trafiť aspoň raz, a či Bara dokáže mutanta trafiť najmenej stokrát.
''Vzdaj sa lebo vytiahnem zbraň, a rozstrieľam ti nohy!'' Povedal nervózne mutant smerom k Bare a výhražne na ňu pomedzi zuby zavrčal. Na sebe žiadnu strelnú zbraň nemal, no mohol ju kedykoľvek niekomu zobrať. A ak by nejakú použil, Laby by ho nezastrelili. Otázne to už bolo pri Bare...
''Prečo nemôžem mať pokoj? Otravní ľudia a vaše komplexy!''
Horox
Horox
Admin
Admin

Počet príspevkov : 251
Dátum registrácie : 16.08.2012
Vek : 31

Návrat hore Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Shaggyroth So 20 jún 2015, 20:07

Bara

Jeho vyhrážky boli pomerne podarené. No ja som sa nemohla vzdať, navyše som nepochopila prečo z toho robí takú vedu. Podobné stávky boli u Raiderov pomerne bežne´.. tak prečo mu to tak vadilo?
"Aké komplexy? Mne tu nejde o nejakú pýchu či pomstu, alebo podobné sračky, jednoducho potrebujem to dievča.. a vy ste súhlasili s takouto platbou. Ak ťa to nebaví tak to vzdaj." Keď však začal rozprávať o zbrani, dosť vyzívavo som sa na neho pozrela.
"Do toho.." Odskočila som znova dozadu a rukou som stiahla k svojmu ľavému stehnu, o ktoré som mala pripevnené tri hádzacie dýky. 
"Ale v tom prípade ťa zabijem skôr, než na mňa stihneš namieriť." Nebola to vyhrážka, ale oboznámenie. Nebola som sprostá a keby naozaj siahol po zbrani, reagovala by som v momente. Predsa len som ovládala vecičku zvanú Kali. Neexistovalo smrteľnejšie umenie zaobchádzania s nožmi. Bol tu dôvod, prečo som strelné zbrane moc nevyužívala a toto bol jeden z nich. Aj keď bola pravda, že by som vlastnú zbraň chcela no, moc by to na mojich schopnostiam pravdepodobne nemenilo.
Shaggyroth
Shaggyroth
Suplujúci učiteľ
Suplujúci učiteľ

Počet príspevkov : 225
Dátum registrácie : 09.09.2012

Návrat hore Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Horox So 20 jún 2015, 21:58

''Ja som s ničím nesúhlasil, ty krava.'' Poznamenal naštvane a odstúpil niekoľko krokov dozadu, smerom k davu, ktorý sa začal rozchádzať. Okolo vás sa od začiatku boja zbehlo už niekoľko desiatok raiderov, ktorí na súboj začali stávkovať a nahlas povzbudzovali Baru alebo mutanta. 
''Seriem na vás všetkých a seriem na Laby!'' Zrúkol mutant náhle, otočil sa smerom na pozorujúcich a jeden z raiderov sa rozletel na niekoľko kusov tela. Mutantova ''kopija'' z chudáka urobila krvavú kašu, ktorá sa rozletela na všetkých okolo. Laby vytiahli zbrane, no vzniknutý chaos nemohol kontrolovať nikto. Výstrely do vzduchu tentoraz nefungovali.
Mutant kdesi zohnal opakovaciu brokovnicu a na kašu premenil aj niekoľko svojich zamestnávateľov, konkrétne vodcu aukcie a jeho strážnikov. Medzi kupcami a pozorovateľmi sa strhla obrovská bitka. K aukcii pribiehali ostatné Laby a začali po každom strieľať. Med, stále zapletený do vravy sa snažil z nej vysekať a dostať sa k Bare.
''Bara, Bara, asi by sme mali vypadnúť... čoskoro sa to tu premení na... na, no, bude zle! Ja padám!'' Vyriekol zadýchaný Med a rozbehol sa okolo Bary kamsi preč. Počas behu ešte zo zeme schmatol niekoľko zbraní a z obchodov pokradol nejaké veci - takmer všetky Laby sa zišli v chaose, a tak niektorí raideri začali kradnúť čokoľvek na čo narazili.
Okolo Bary lietali päste, náboje, nože, ale všimla si tú dôležitú vec - mladé dievča o ktoré bojovala niekto schmatol do rúk a unášal ho preč.


Alex

Keď sa motorka rozletela na kúsky, skoro ma chytil záchvat smiechu. Sama som netušila že by to mohlo fungovať. Chudáka ho výbuch síce zabil, no nemal na ňu sadať. V prvých sekundách mi ho prišlo ľúto, ale... čo mohol taký starec chcieť so mnou? A tváril sa hnusne. Netušila som kde sa vo mne vzala takáto krutosť, no nie často som sa ocitala v situáciách na život a na smrť. Väčšinou ma ochránil otec, alebo Alejandro, ale teraz? Bola som na to sama. Jeden hlúpy výlet, jeden jediný, a... otec mal pravdu, mal so mnou ísť Alejandro. Prečo som ho nepočúvala? Možno by bol mŕtvy, a takto som ho zachránila? Proti týmto otrokárom by nemal šancu, a zabili by ho. Radšej nech zoberú mňa ako by sa mu niečo malo stať.
Nemala som však dlho času na premýšľanie - hnusáci ma znova chytili a postavili na pódium. A sme tu znova.
No stala sa absurdná vec, absurdnejšiu som si už nemohla predstaviť, a to je čo v pustatine povedať. Akési mladé hnusácke dievča vyzvalo na súboj MUTANTA, väčšieho tak stokrát ako ona, a chcela bojovať o mňa? Celkom som tomu nerozumela.
Chudák mutant asi nerád bojoval, alebo ho bolela hlava, no jeho reakcia ma prekvapila rovnako ako všetkých ostatných. Akonáhle chaos započal, zoskočila som z pódia a hľadala únikovú cestu.
Kadiaľ?!
Vedľa mňa spadol akýsi mŕtvy hnusák a v rukách mal pušku. Znechutene som ju zdvihla a obzrela sa. Hnusáci sa o mňa nezaujímali... som príliš malá, neviditeľná... možno si ma nevšimnú? Predsa l...
V tom sa ale moje predpoklady nevyplnili. Na chrbáte som pocítila ostrú bolesť a nemotorne som sa zvalila na zem. Puška mi vyletela z rúk.
Hnusák! Otočila som sa a začala ho mlátiť, kopať, škrtiť, no bol príliš silný. Podarilo sa mu zviazať moje nohy a ruky, a vyložil ma na chrbát.
''POMOC! Pomoc!'' Začala som zúfalo kričať, no cez ten rozruch ma nikto nepočul, a ak by aj, tak čo by to pomohlo? Pravdepodobne by na pomoc došiel len ďalší hnusák... no bola som rozhodnutá nevzdať sa a od hnusáka uniknúť.
No teraz sa nedalo nič robiť a panika mi začala zahaľovať myseľ.
Horox
Horox
Admin
Admin

Počet príspevkov : 251
Dátum registrácie : 16.08.2012
Vek : 31

Návrat hore Goto down

Zvláštne stretnutia Empty Re: Zvláštne stretnutia

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.